TVS STÜDYOLARI

İhtiyaçlarınızın ötesinde…

TVS Stüdyoları, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde tasarlanmış Stüdyoları, ileri teknoloji Işık, Ses, Truss, Reji, Montaj, LED Görüntü Sistemleri, Dekor Tasarım ve Uygulama hizmetleri ile hayal ettiğiniz projeleri gerçek kılmak için hizmet veriyor.

Bu güne kadar eğlence sektöründe, televizyon programlarından lansman gecelerine, konserlerden kurumsal toplantılara kadar bir çok prestijli projeye imza atan TVS Stüdyoları; yaratıcı çözüm odaklı kadrosu, tüm görsel ve işitsel ihtiyaçlarınıza cevap veren gelişmiş teknoloji yatırımıyla siz müşterilerine sınırsız olanaklar yaratmak için çalışıyor.

Deneyimli ekibi ile bugüne dek bir çok başarılı yapımın dinamiği olmuş, gerçekleştirdiği uzun süreli ve başarılı sonuçları sektörün en saygın çözüm ortağı olma özelliğini kazandırmıştır. TVS Stüdyoları; bünyesinde sürekli yeniliklere açık ekibi ve çözüm ortakları ile hayal edilen projeleri gerçekleştirmeye devam etmektedir.

tvs_sol_about2_yeni-1

Vizyonumuz

“Mümkünün son sınırlarına, imkânsızı elde etmek için çabalayanlar ulaşabilir ancak. Gerçekleşmiş imkânlar, zorlanmış imkânsızlıkların sonucudur.”

Farklı ve zamanın dinamizmini yakalamış projelerin inşaası için müşterisinin ihtiyaçlarına göre en doğru zaman ve maliyet yönetimini kurgulamaya yönelik hizmet anlayışıyla mükemmelliği elde edene kadar çalışmaktır. Çünkü büyük fikirleri gerçekleştirmek, birlikte fark yaratmaktan geçer.

tvs_sol_about2_yeni-1

Misyonumuz

Siz müşterilerimizin projelerini, ilham verici ve kusursuz şekilde gerçeğe dönüştürebilmeniz için sağladığı ekip ve ekipman altyapısı ile talep ettiklerinizin ötesinde tam ve sınırsız hizmet sunan çözüm ortağınız olmaktır.

Sürekli yenilenen ve değişen ileri teknolojileri takip ederek sektöre yön veren yatırım politikalarının yanısıra, iş ortakları ile arasındaki yol arkadaşlığını güven ve sadakat temelli uzun soluklu bir iletişime dönüştürmektir.

Referanslarımız

LOGOLAR_15022016