REJİ

İhtiyaçlarınızın ötesinde…

TVS Stüdyoları, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde tasarlanmış Reji hizmetleri ile hayal ettiğiniz projeleri gerçek kılmak için hizmet veriyor.

reji02

Sektörde uzun yıllar deneyim sahibi,çok sayıda ses getiren, projelerin içinde yer almış kadrosu ve FULL HD (High Definition – Yüksek Çözünürlük) teknolojisini kullanarak, canlı yayın ve prodüksiyon alanında hizmet vermektedir. Sektörde duyulan spesifik ihtiyaçlara çözüm olacak yeni ekipmanlarla taleplere cevap vermek üzere, yatırımlarını yönlendirme kararlılığında yol almaktadır.

İkitelli ve Kağıthane stüdyolarımızda 2 sabit reji sistemi bulunmaktadır. Full HD Sony kameralar ile birlikte 4K Destekli resim masası ile hizmet vermektedir. Ingest kayıtçılar ile güvenilir kayıt, ve kayıt sonunda hızlı Export alabilme imkanı bulunmaktadır. Kağıthane stüdyolarımızda Ingest kayıtçılar ile montaj setlerimiz network ağı ile birbirine bağlı ve kayıt sonunda direkt aktarma yapmaksızın montaj hizmetlerini online görülebilmekte ve Montaja hızlı şekilde başlanabilir altyapısı bulunmaktadır.

daha_fazlasi_tvs_noktasiz