STÜDYO

İhtiyaçlarınızın ötesinde…

TVS Stüdyoları,tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde tasarlanmış Stüdyoları ile hayal ettiğiniz projeleri gerçek kılmak için hizmet veriyor.

studyo01

TVS Stüdyoları Kağıthane

İstanbul’un merkezi konumuna gelen lokasyonumuzda, Tüm Projelerin ihtiyaçlarını karşılayacak biçimde ve Avrupa Standartları baz alınarak hazırlanan, Duvarlar’da akustik izalasyonu yapılmış, düzgün zemini ile birlikte iklimlendirme sistemi bulunmaktadır.

Lokasyonda, 1050 ve 256 m2’lik 2 Ana Stüdyo bulunmaktadır. 7,5 metre tavan yüksekliği bulunmaktadır. Stüdyoların kendine ait iklimlendirme sistemi, kulisleri, makyaj, reji, prodüksiyon odaları, çağdaş ve temiz bir ortamda bulunan giyinme kabinleri, duş/wc’ler bulunmaktadır.

Kağıthane Stüdyomuzda Sony FULL HD (High Definition – Yüksek Çözünürlük) kameraları, sabit reji sistemi ile birlikte hizmet vermektedir. Ingest kayıtçılar ile güvenilir kayıt, ve kayıt sonunda hızlı Export alabilme imkanı bulunmaktadır.. Ingest kayıtçılar ile montaj setlerimiz network ağı ile birbirine bağlı ve kayıt sonunda direkt aktarma yapmaksızın montaj hizmetlerini online görülebilmekte ve Montaja hızlı şekilde başlanabilir altyapısı bulunmaktadır.

daha_fazlasi_tvs_noktasiz

tvs_sol_about2_yeni-1

TVS Stüdyoları İkitelli

Lokasyonumuzda Tüm Projelerin ihtiyaçlarını karşılayacak biçimde ve Avrupa Standartları baz alınarak hazırlanan, Duvarlar’da akustik izalasyonu yapılmış, düzgün zemini ile birlikte iklimlendirme sistemi bulunmaktadır.

Lokasyonda, 3200 m2’lik Ana Stüdyo bulunmaktadır. 8,5 metre tavan yüksekliği bulunmaktadır. Stüdyoların kendine ait iklimlendirme sistemi , kulisleri, makyaj, reji, prodüksiyon odaları, çağdaş ve temiz bir ortamda bulunan giyinme kabinleri, duş/wc’ler bulunmaktadır.

İkitelli Stüdyomuzda Sony FULL HD (High Definition – Yüksek Çözünürlük) kameraları, sabit reji sistemi ile birlikte K Destekli resim masası ile hizmet vermektedir. Ingest kayıtçılar ile güvenilir kayıt, ve kayıt sonunda hızlı Export alabilme imkanı bulunmaktadır

daha_fazlasi_tvs_noktasiz